معرفی شرکت

شرکت تولیدی و صنعتی پایا

شرکت تولیدی و صنعتی پایا طی دو دهه فعالیت خود در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سیستم های قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی با جدیدترین ماشین آلات توانسته است انواع مقاطع و محصولات به روز و منحصر بفرد قفسه بندی را ارائه نماید. این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه فنی خود در پی برآورده سازی نیازها و ارتقای رضایت مشتریان، در بازارهای داخلی و خارجی می باشد. شرکت تولیدی و صنعتی پایا به عنوان یکی از شرکت های بنام در زمینه اجرای پروژه های قفسه بندی انبار و تجهیز فروشگاه های کوچک و بزرگ شناخته می شود. مدیریت صحیح، مشتری مداری، تنوع محصول، عرضه سریع محصولات، باعث شده که بتوانیم نظر مشتریان را در واگذاری پروژه‌های قفسه بندی انبار و همچنین طراحی و اجرای قفسه بندی فروشگاهی جلب نماییم. مفتخر هستیم اعلام نماییم در این راستا پروژه‌های قفسه بندی صنایع مختلف و مهمی را اجرا کرده ایم:
صنایع فولاد و فلزی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع چوب، شرکت‌های مختلف پخش، فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای، بانک‌ها، سازمان ها و ادارات دولتی

شرکت تولیدی و صنعتی پایا همچنین، با مشاوره های تخصصی زیر نظر مدیران فنی٬ مشاوره هایی کاملا رایگان در جهت خدمت رسانی در صنعت انبار و فروشگاهی انجام میدهد.

در زمینه طراحی، این شرکت دو رویکرد دارد:
1- طراحی دکوراسیون فروشگاه و انبار
2- طراحی محصول مطابق با نیاز بازار و مشتری

همچنین این شرکت در زمینه طراحی فضای فروشگاه و انبار آماده است تا با دادن مشاوره های حرفه ای و تخصصی، بهترین و کارآمدترین طراحی را برای فضاهای کوچک و بزرگ تدارک ببیند تا ضمن ایجاد رضایت مشتری، بهینه ترین فضاها را برای کاربری بهتر طراحی و چیدمان کند.

حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

شروع گفتگو
پاسخگوی سوالات شما هستیم